circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі готуються до Міжнародного екофоруму

20.05.2019, 20:52

text
Поділитися:

В останні дні місяця, з 29 по 31 травня, у Запоріжжі відбудеться вже третій Міжнародний екофорум. Традиційно до обласного центру зїдуться українські та закордонні фахівці, аби разом долучитися до справи збереження довкілля. За словами організаторів, нашому місту вже є чим похвалитися — зокрема, новими методами боротьби із карантинними рослинами та заходами з енергоефективності.

Міжнародний екофорум-2018 зібрав у виставковій залі “Козак-Палацу” провідних експертів, активістів, представників бізнесу та місцевої влади. Тоді учасники ділилися власними напрацюваннями у сфері охорони довкілля. Це, наприклад , система очищення стоків.

Активну участь у минулорічному екофорумі взяли й представники обєднаних територіальних громад – презентували маршрути зеленого туризму, а також екопродукти власного виробництва. Значна частина виставки за запорізькими промисловими підприємствами. Комбінат “Запоріжсталь”, зокрема завершив реконструкцію агломераційного цеху. Нові газоочистки були встановлені на шести агломашинах.

Тоді у полі зору фахівців опинилися і зміни у законодавстві, згідно із якими перерозподілили надходження до екофонду від підприємств. На місцях мали залишатися 35%, решта — державі. Учасники та відвідувачі екофоруму-2019, до якого лишилося трохи більше тижня, готуються обговорити не менш важливі теми. Зокрема, приділять увагу технологіям захисту й очищення повітря, води, а також поводженню з відходами — за принципом “Зменшуй, використовуй повторно, переробляй”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: