circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі комунальники ліквідують аварійні ями

13.03.2018, 16:45

text
Поділитися:

Задля безпеки на дорозі. У Шевченківському районі комунальники ліквідують аварійні ями. Зараз здійснюють роботи на вулиці Чарівній. Для ремонту використовують спеціальну асфальто-бетонну суміш. Її виготовляють за допомогою спецтехніки.

Дорога на вулиці Чарівна вкрита ямами. На її стан вплинули і погодні умови. Після зими вибоїни стали більшими і з’явилися нові. У деяких місцях їхня глибина перевищує 5 сантиметрів. Це може бути небезпечним для водіїв. Аби уникнути ДТП, комунальники вийшли на ремонт дороги. Кажуть, поки що погода дозволяє робити лише ямковий.

Працюють комунальники за спеціальною технологією. Роботи виконують у декілька етапів.

Для ремонту використовують спеціальну асфальто-бетонну суміш. Її виготовляють за допомогою рециклеру. Це спеціальна техніка, яка знаходиться на території КП “ЕЛУАШ”. Там комунальники поєднують старе покриття із асфальтними брикетами. На одну вулицю витрачають близько 6 тонн виготовленого покриття, тому іноді техніка працює цілодобово.

Такий ремонт, кажуть комунальники, не надто надійний, але дозволить протриматись до початку капітальних ремонтів. Зараз ямкові ремонти здійснюють по всьому району. Як тільки-но погода стане кращою, то почнуться вже більш масштабні роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: