circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі копи навчають дітей методам протидії булінгу

13.11.2019, 10:53

text
Поділитися:

Співробітники ювенальної превенції відвідали навчальний заклад та поспілкувалися з учнями і вчителями. Під час зустрічі поліцейські нагадали школярам їхні права та обов’язки, розповіли про види злочинів та правопорушень, надали практичні поради, як протидіяти фізичному  і психологічному цькуванню з боку однолітків.

Працівники ювенальної превенції ГУНП в Запорізькій області продовжують спілкування з учнями місцевих навчальних закладів. Цього разу вони відвідали Запорізьку гімназію № 28, де провели лекцію з соціально-правового виховання дітей. Торкнулися важливої теми булінгу та шляхів його подолання.

Заняття провели для учнів сьомих класів, дітей віком 13-14 років,  адже, за словами начальниці відділу ювенальної превенції ГУНП в Запорізькій області Ольги Зінченко, саме в цьому віці школярі активно можуть проявляти агресію та свої фізичні переваги над однолітками.

Керівник відділу розповіла про поняття «булінг», його основні ознаки та відповідальність, яка настає за вчинення протиправних дій. Також в ході бесіди дітям були надані практичні поради, як протидіяти фізичному насиллю і психологічному цькуванню з боку однолітків.

Правоохоронці розповіли школярам про їхні права та обов’язки,  види адміністративної і кримінальної відповідальності.

Під час уроку поліцейські акцентували увагу на важливості ведення здорового способу життя, нагадали школярам про негативний вплив на молодий організм тютюнопаління, алкоголю та наркотиків, а також наслідки від їх вживання.

Наприкінці лекції правоохоронці порадили у разі складної ситуації звертатись за допомогою до дорослих, вчителів, шкільних психологів та працівників поліції.

Учні на зустрічі були дуже активними і задавали багато запитань, на які отримали змістовні відповіді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: