circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі коштом бюджету оновлять дві школи та дитсадок

04.11.2021, 08:37

text
Поділитися:

На сесії Запорізької міської ради депутати виділили більше коштів на освітню сферу. Серед завдань – поточні та капітальні ремонти закладів освіти, придбання нового учбового спецобладнання та облаштування прилеглих територій. Також збільшили фінансування відновлення школи №53 у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Так, у зв’язку з проведенням додаткових робіт по об’єкту «Капітальний ремонт приміщень будівлі Запорізької загальноосвітньої школи № 53 I-II ступенів, за адресою м. Запоріжжя, вул. Шевченка,123. Коригування», що приймає участь у програмі Президента «Велике будівництво», необхідно збільшити асигнування по заходу «Проведення капітальних ремонтів закладів освіти (надзвичайна кредитна програма)» на суму 10,4 млн грн.

Також згідно з рішенням сесії Запорізької обласної ради, збільшуються асигнування іншої субвенції з місцевого бюджету на суму 1,7 млн грн, а саме:

по заходу «Проведення реконструкції будівель закладів загальної середньої освіти» по об’єкту «Реконструкція частини будівлі, міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям, будівництво роздягалень та душових у Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Парамонова, 7а» на суму понад 1 млн грн;
по заходу «Проведення будівництва закладів дошкільної освіти» по об’єкту «Встановлення дитячого майданчика у ДНЗ № 169 «Берегиня», розташованого по вул. Республіканській, 86 у м. Запоріжжя» на суму 658 тис. гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Також на телеканалі z

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: