circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі козаки готуються до святкування річниці школи “Спас”

18.05.2018, 21:11

text
Поділитися:

Останні приготування. 20-го травня запорізькі козаки відзначать двадцяту річницю заснування школи “Спас”. Це перший в Україні заклад, де молодь вивчає слов’янське бойове мистецтво. Спортивну школу заснували у 1998 році. Того ж року в Україні започатковують система змагань з українського рукопашу, яка діє по всій країні. Тоді ж відкриваються нові осередки бойового мистецтва “Спас”. На сьогодні український рукопашний бій офіційно визнаний як вид спорту.

Юні спасівці готуються до свого козацького свята. Для цього хлопці збираються у спортзалі. Тут вони всі разом відпрацьовують нові прийоми слов’янської боротьби. Вихованець “Спасу” Назар Іщенко таке мистецтво вивчає 2 роки. Каже, головне для володіння шаблею -— ні про що не думати та не припиняти тренуватись. А запоріжець Артем Горохов у “Спасі” займається 4 роки. Зізнається – у школі навчився бути справжній козаком.

До ювілейної річниці своєї школи хлопці готуються майже рік. Із юними спасівцями постійно працюють тренери та викладачі. Обіцяють, що під час свята юні козаки покажуть усі свої вміння.

Святкування двадцятої річниці заснування першої в Україні школи зі слов’янського бойового мистецтва відбудеться 20-го травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: