circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі ліквідують “наливайки”

30.08.2019, 09:57

text
Поділитися:

У Олександрівському районі Запоріжжя пройшов рейд по об’єктах з продажу нелегального алкоголю, в якому взяли участь представники районної влади та громадськість. Перевіряли район ринку Анголенка, де мешканці довгий час скаржилися на роботу “наливайок”.

На території ринку Анголенка в Олександрівському районі розташовано одразу декілька точок з продажу алкоголю. За результатами перевірок громадськими організаціями та правоохоронними органами більшість з них продають спиртні напої без документів. Наприклад, така ситуація у барі за адресою Жуковского, 32, де немає необхідної документації. Інспекція з благоустрою декілька разів закривала заклад, але на час рейду він знову працював.

За словами керівництва районної адміністрації, подібні рейди за участі влади та громадськості проводяться постійно і будуть організовуватися ще частіше. Точки, що продають алкоголь без належної документації, зазнають адміністративних стягнень. Якщо в результаті експертизи алкогольна продукція буде визнана контрафактною, відповідальним особам загрожує і кримінальна відповідальність.

– Виконуємо доручення мера. Як ми бачимо, «наливайки» закриваються, щойно бачать представників рейду. Зараз поліція приїде на цей об’єкт, буде оформлено протокол та конфісковано продукцію. Загалом, з 18 питних закладів у районі ринку Анголенка залишилось працювати 12. Тобто 6 вже понад двох тижнів не працюють. Мета одна – щоб “наливайок” в Олександрівському районі не було, – сказав голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: