circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі митники розповіли про способи боротьби із контрабандою

08.06.2018, 15:36

text
Поділитися:

Айфони та бурштин — саме ці товари намагаються перевезти через митницю контрабандисти. Такі дані наводять запорізькі криміналісти. Кажуть, аби зменшити кількість порушень в Україні вже протягом трьох років діє програма “Митний експеримент”. А взимку запрацювало ще і “Єдине вікно” . Про свої досягнення митники розповіли на прикладі найбільшого пункту прибуття міста — терміналу “Запоріжжя-центральний”.

Робоча площа пункту прибуття по вулиці Привокзальній, 9 “А”. Щодня тут проходять перевірку близько сотні вантажівок з товаром. Контроль починається з документів, закінчується оглядом товару та його зважуванням. Аби спростити розмитнення та скоротити час перевірки, тут з першого лютого запрацювала система “Єдиного вікна”. Вона передбачає наявність централізованої бази даних, до яких треба подати документи в електронному вигляді.

Разом із програмою “Єдине вікно” запрацював в Україні і митний експеримент. Він полягає у тому, що половину суми перевиконання планових щомісячних митних надходжень спрямовують на ремонт доріг. За словами співробітників митниці, такі нововведення зменшили статистику порушень. За цим уважно слідкують десятки інспекторів, екологів та радіологів.

Та ,незважаючи на позитивну динаміку, порушники є. Найчастіше нелегально через митницю намагаються провезти великі партії дорогих мобільних телефонів та бурштин. Методи запобігання порушенням обговорили в ході засіданні. Зазначили: з 2011 року правила покарання порушників змінились.

Фахівці нагадали: контрабанда може завдати значної шкоди безпеці країни, завадити її культурному розвитку та здоров’ю населення. Тому просять підприємців бути пильними під час заповнення документів та власних причепів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: