circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі мітингують профспілки проти реформ трудового законодавства

30.01.2020, 13:48

text
Поділитися:

Протестний настрій. По всій Україні профспілки вийшли на мітинг проти змін у законах про працю, які планує ухвалити Верховна Рада. Люди хвилюються, нові правила можуть призвести до порушення трудових прав та норм Конституції. До протесту долучилося і Запоріжжя. Учасники акції вирушили у пішу ходу до облдержадміністрації.

Біля будинку профспілок представники більш ніж двох тисяч профспілкових організацій з усієї області. У своїх лавах вони об’єднують близько 300 тисяч працівників. Привід для акції -- зареєстровані у Парламенті 3 законопроекти: про працю, про внесення змін щодо профспілок і додаткових підстав для звільнення. На думку мітингувальників — ці пропозиції обмежують права працівників, профспілок та взагалі суперечать Конституції.

Законопроекти передбачають призначення зарплатні на розсуд роботодавця, відхід від колективно-договірного регулювання та нівеляцію ролі профспілок. Хода вирушає до Запорізької облдержадміністрації. Тут кожен може висловити власну думку щодо реформування законодавства про працю. Зокрема, говорять і про те, що новації суперечать угоді про асоціацію з Європою. На мітингу колективно звертаються до голови облдержадміністрації з вимогою донести до Президента позицію профспілок — відкликати таке реформування. Його передають особисто Віталію Туринку.

Підтримати інтереси найманих працівників вимагають і від депутатів обласної та Верховної рад. Якщо голос профспілок не почують, вони обіцяють продовжувати акції протесту і далі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: