circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі може з’явитися новий потужний виш

05.09.2018, 22:03

text
Поділитися:

Об’єднання вишів. Запорізька державна інженерна академія може стати частиною одного з національних університетів. Основна причина злиття – скрутне фінансове становище “інженерки”. Її працівники сподіваються, що об’єднання вишів дозволить не тільки вирішити проблеми академії, а й утворити у Запоріжжі більш потужний навчальний заклад.

В аудиторії інженерної академії зібралися завідувачі кафедр та викладачі — тут вирішують подальшу долю вишу. Його хочуть об’єднати з іншим навчальним закладом. Причин для цього кілька: недобір студентів, затримка зарплат та скорочення держзамовлення. Зараз тут навчаються всього дві тисячі студентів — це у кілька разів менше, ніж у інших запорізьких вишах.

У зборах трудового колективу взяли участь 123 працівники вишу. Питання порятунку академії винесли на відкрите голосування. Його результати фіксує лічильна комісія.За результатами підрахунків 114 голосів віддано “За” приєднання “інженерки” до ЗНУ.

Проти об’єднання проголосували п’ятеро. Ще четверо утримались. Педагоги кажуть: такі питання слід вирішувати усім колективом, а не його частиною. Також побоюються втратити власну унікальність.

Ще один імовірний варіант майбутнього розвитку “інженерки” – об’єднання із “машинкою”. Але на зборах працівники академії це питання не розглядали. Остаточне рішення щодо майбутнього Запорізької державної інженерної академії повинні ухвалити у Міністерстві освіти і науки та Кабміні, які мають врахувати позицію працівників усіх вишів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: