circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі можна побачити “Титанік” та “Чорну перлину”

06.07.2018, 11:40

text
Поділитися:

Титанік” та “Чорну перлину” можна побачити тепер не лише у фільмах, а й в обласній бібліотеці. Щоправда, човни не справжні, а зроблені з паперу. Їх презентував житель Запоріжжя, грек за походженням, Геннадій Єлефтеріаді.

Цей флот кораблів виготовив Геннадій Єлефтеріаді. Він майструє моделі суден вже 10 років. Захоплення виникло не випадково. Свого часу майстер закінчив морехідну школу. Потім плавав на суднах по Чорному морю та Тихому океану. У колекції майстра є навіть модель “Титаніка”. Каже: перед тим, як її зробити, ходив до церкви молитися, адже на цьому човні загинули багато людей. Зовнішній вигляд моделі вдосконалив сам.

Є в колекції майстра і модель Грецької трієри військового корабля 480-го року до нашої Ери. Це не випадково, адже Геннадій Єлефтеріаді має грецьке походження. Про своє коріння не забуває. Протягом 20 років бере участь у заходах товариства греків нашої області.

Всього у колекції майстра близько сотні моделей та макетів. Майже половину з них він подарував друзям та знайомим. Геннадій робить не тільки моделі кораблів. Також виготовляє макети відомих архітектурних споруд світу. Серед них собор Паризької Богоматері, Турецький замок Султана. А найближчим часом планує змайструвати модель парусника 18-го століття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: