circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі планують реконструювати стадіон «Локомотив»

13.06.2019, 09:40

text
Поділитися:

У м. Запоріжжя з робочою поїздкою перебуває перший заступник Міністра молоді та спорту України, віце-президент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Напередодні відбулася зустріч посадовця з керівництвом облдержадміністрації, під час якої розглянуто питання розвитку спорту та відновлення спортивної інфраструктури області.

За словами заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна, Запорізький край завжди був неофіційною столицею ігрових видів спорту. Після реконструкції палацу спорту «Юність» до нашого міста приїжджають національні збірні різних країн для участі в міжнародних матчах.

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова додала, що наразі наш край представляють 14 команд з ігрових видів спорту, з яких у супер-лізі виступають дев’ять команд майстрів: ГК «Мотор», ГК «ЗТР», ГК «ЗАБ-ЗНТУ», ГК «ЗТР-Буревісник», БК «Запоріжжя ZOG», БК «Чайка» м. Бердянськ, БК «Козачка» КПУ, ФК «Арпі-Запоріжжя», ВК «Орбіта–ЗНУ–ОДЮСШ»; у вищій лізі: СК «Академія» ЗІЕІТ та ГК «ДЮСШ №3 Мотор 2»; у першій лізі: баскетбольна команда «Металург», ВК «Орбіта» Спорт інтернат; у другій лізі – ФК «Металург».

У ході поїздки перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул відвідав Класичний приватний університет, де зустрівся з його ректором та ознайомився зі спортивною матеріально-технічною базою закладу вищої освіти. Було розглянуто варіанти співпраці щодо реконструкції легкоатлетичного стадіону КПУ «Локомотив».

– Фізичне виховання та спорт відіграють важливу роль у житті суспільства, сприяють гармонійному розвитку і формуванню особистості. Наша головна місія – допомогти створити умови для поліпшення фізичного потенціалу і здоров’я нації, оптимізувати фізкультурно-спортивний рух, сприяти державі вийти на рівень світових показників фізичного розвитку людей та спортивних досягнень, – зазначив Ігор Гоцул.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: