circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі на базі 5-ї міської дитячої лікарні відкрили відділення стоматології

12.07.2019, 21:35

text
Поділитися:

Малечі на здоров’я. На базі п’ятої міської дитячої лікарні відкрили відділення стоматології. Тепер шість кваліфікованих медиків позмінно лікуватимуть малечу за допомогою сучасного обладнання. Деякі процедури стануть унікальними майже для всієї країни. Як змінився медзаклад , перевірив заступник міського голови та представник команди Володимира Буряка – Анатолій Пустоваров.

У п’ятій міській дитячій лікарні нетиповий робочий день. Сьогодні тут святкують відкриття оновленого стоматологічного відділення для маленьких запоріжців. Раніше воно знаходилось у напівпідвальному приміщенні житлового будинку. Тож переїзд до  великої лікарні став для медиків справжнім подарунком.

Медики кажуть: зараз кабінет облаштований за сучасними технологіями. Завдяки новому устаткуванню та кваліфікованому персоналу тут зможуть проводити унікальні процедури та операції навіть для дітей з інвалідністю.

Зробити таке оновлення кабінету вдалося у рамках програми міського голови Володимира Буряка із розвитку медицини, зазначив Анатолій Пустоваров. Наголосив, розвиток галузі та збільшення кількості медичних послуг у пріоритеті для міської влади. Тож наступним кроком стане закупівля рентгенапарату для стоматологічного відділення.

Окрім стоматологічного відділення, відчутні зміни відбулися і в кабінеті лікувальної фізкультури. Тут виконали ремонт самого приміщення та оснастили його спеціальними тренажерами. Все , аби діти із проблемами кісток та опорно-рухового апарату одужували якнайшвидше. Унікальні апарати з’явилися і у відділенні офтальмології.

Анатолій Пустоваров зазначив: зміни у дитячій лікарні є гарним прикладом того, якими мають бути медзаклади Запоріжжя. Та зазначив – місто і надалі буде надавати підтримку задля покращення матеріально-технічної бази міських лікарень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: