circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі нададуть допомогу сімейним дитбудинкам

28.05.2020, 09:12

text
Поділитися:

У рамках міської програми «Діти Запоріжжя» з початку 2020 року щомісяця надається адресна допомога дитячим будинкам сімейного типу, які функціонують у Запоріжжі.

Адресну допомогу на кожну дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, яка виховується в дитячих будинках сімейного розрахунку, отримують сім’ї, які функціонують у місті з початку року. Максимальна виплата складає 5 тис. грн з урахуванням виховання 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ї. Це часткове відшкодування комунальних послуг.

Дитячі будинки сімейного типу, які створюються впродовж року, в рамках програми отримують одноразову виплату у сумі 50 тис. грн.

Окрім вищевказаних виплат, програмою також передбачено:

надання одноразової адресної допомоги новоствореній прийомної сім’ї (від 2-х до 4-х дітей – 20 тис. грн;
надання одноразової адресної допомоги на кожну дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, яка виховується в прийомних сім’ях з розрахунку 5 тис. грн на 1 дитину-сироту, позбавлену батьківського піклування;
надання одноразової адресної допомоги на кожну нововлаштовану дитину в прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу – 5 тис. грн.
У травні цього року адресну допомогу отримали 6 дитячих будинків сімейного типу, які знаходяться в Запоріжжі та виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: