circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі надають реабілітаційні послуги 300 дітям з інвалідністю

03.03.2021, 10:33

text
Поділитися:

У кожному районі міста продовжують роботу відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На сьогодні близько 300 дітей отримують послуги з психолого-педагогічної, соціально-побутової та фізичної реабілітації як за індивідуальним графіком, так і в групах.

Важливою залишається робота з дітьми з важкою формою інвалідності, які за станом здоров’я не можуть систематично відвідувати відділення, але потребують кваліфікованої допомоги фахівців. З метою надання комплексних реабілітаційних послуг у відділеннях організована робота, яка включає в надомний психолого-педагогічний патронаж соціальними вихователями за місцем проживання дітей.

Окрім індивідуальних занять вдома, для дітей організована послуга з підвозу до відділення спецавтотранспортом територіального центру. Таким чином сьогодні близько 50 дітей, які мають важку форму інвалідності, беруть участь у заняттях фахівців – практичних психологів, вчителів-дефектологів, фахівців з фізичної реабілітації, керівників музичних та педагогів соціальних. Також діти беруть участь в заходах разом з іншими дітьми, що в свою чергу ефективно впливає на їх розвиток та соціалізацію. Батькам дітей, як учасникам реабілітаційного процесу, надається консультативна допомога з будь-якого питання розвитку та виховання дітей. Сьогодні таку професійну підтримку можливо отримати дистанційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: