circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі нагородили кращих викладачів фізкультури

03.05.2018, 11:37

text
Поділитися:

У Запоріжжі на базі комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» завершився освітянський конкурс «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура». Упродовж тижня гідно змагалися за п’єдестал пошани 12 найкращих педагогів – команда харизматичних, креативних, компетентних вчителів, які готові бути в авангарді сучасної системи фізичного виховання.

Під час урочистого закриття та нагородження фіналістів третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура» привітала директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Тетяна Озерова, зазначивши, що цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність, уміння бачити проблеми і намагатися дослідити та вирішити їх – ось характерні риси фіналістів конкурсу.

Дипломи учасників від центрального оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура» та цінні подарунки від Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України отримали:

Наталія Вітер – Одеська область,
Марія Глоба – Черкаська область,
Вадим Горун – Хмельницька область,
Інна Денисюк – Вінницька область,
Дмитро Дробітько – Донецька область,
Олексій Карабут – Київська область,
Лариса Кириленко – Запорізька область,
Олена Панченко – Сумська область,
Ганна Черновол – Харківська область.
Дипломом ІII ступеня, грошовою премією у розмірі 2000 грн. від Міністерства освіти і науки України нагороджено лауреата конкурсу Микиту Ненашева – вчителя фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 19 Кам’янської міської ради Дніпропетровської області.

Диплом ІI ступеня, грошову премією у розмірі 3 000 грн. від Міністерства освіти і науки України та подарунки отримала лауреат конкурсу Марія Марковець – вчитель фізичної культури Суховільського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Володимирецької районної ради Рівненської області.

Диплом І ступеня, грошову премію у розмірі 5000 грн. від Міністерства освіти і науки України та подарунки було вручено переможцю конкурсу Дмитру Лазебному-Чоловському – вчителю фізичного виховання СШ № 216 Оболонського району м. Києва, майстру спорту України з академічного веслування.

Кожен конкурсант отримав книгу «10 уроків з П’єром де Кубертеном» за авторством і з автографом Валентини Єрмолової – голови журі конкурсу, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента, професора кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Також було оголошено переможців додаткових номінацій:

Наталію Вітер – за оригінальність та високу професійну майстерність;
Марію Глобу – за стрімке професійне зростання;
Вадима Горуна – за артистизм у професійній діяльності;
Інну Денисюк – за оригінальність та винахідливість;
Дмитра Дробітька – за ерудицію та толерантність;
Олексія Карабута – за вміння розвивати пізнавальну діяльність учнів;
Ларису Кириленко – за креативність та високу психолого-педагогічну компетентність;
Олену Панченко – за перемогу у конкурсному випробуванні «Практична робота»;
Ганну Черновол – за перемогу у конкурсних випробуваннях «Тестування з фахової майстерності» та «Методичний практикум».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: