circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі нагородили літописця греко-римської боротьби

29.08.2018, 10:56

text
Поділитися:

Відомий спортивний фахівець Валерій Смирнов понад 20 років є беззмінним президентом міської федерації греко-римської боротьби. Окрім того, він відомий своїми творами про історії цього виду спорту. Вже вийшло кілька книг за його авторством. Праця Валерія Смирнова не залишилася непоміченою. Запорізька обласна рада нагородила його орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм другого ступеня”. Почесну відзнаку Валерію Володимировичу було вручено перед колективом школи вищої спортивної майстерності.

Письменництвом Валерій Смирнов почав займатися на початку 90-х років – після повернення до Запоріжжя зі служби у військово-морських силах. Першою його книгою стала «Антологія боротьби», в якій розповідається про історію греко-римської боротьби з початку 20-го сторіччя до сьогодення. Під час роботи Валерію Смирнову траплялися не тільки історичні матеріали, а й унікальні експонати, які згодом склалися у цілий музей боротьби. Згодом вийшла ще одна книга – “Борцівська кухня”.

Орден “За заслуги перед Запорізьким краєм” Валерію Смирнову вручив заступник голови обласної ради Владислав Марченко перед усім колективом школи вищої спортивної майстерності, де зараз працює фахівець. Сам нагороджений вважає, що ця відзнака – результат діяльності усіх запорізьких борців.

На цих творах Валерій Смирнов не зупиняється. Вже зовсім скоро вийде чергова його книга. В ній фахівець розповідає про першого олімпійського чемпіона серед українських борців – Якова Пункіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: