circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі нагородили провідних студентів вишів

19.11.2018, 06:57

text
Поділитися:

Напередодні Міжнародного дня студента традиційно підбито підсумки обласного конкурсу «Студент року», який був започаткований 16 років тому і став однією з найбільш помітних подій у студентському середовищі.

Напередодні в обласному центрі молоді відбулося урочисте нагородження кращих із кращих студентів вишів області. Як повідомили організатори конкурсу – Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, цього року на обласний конкурс «Студент року» було подано 60 пропозицій від ВНЗ III-IV рівня акредитації та вісім пропозиції від ВНЗ I – II рівня акредитації на участь у 10 номінаціях.

Привітали студентський актив перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян та голова обласної ради Григорій Самардак.

– Неймовірна атмосфера в цьому залі. І все це завдяки вам – нашим студентам. Саме ви – наше майбутнє, наша рушійна сила. Вже доведено, що саме молодь, зокрема студенти, є найактивнішими представниками суспільства. При цьому завдання влади – підтримувати вас, направляти та допомагати реалізуватися, якщо це буде потрібно. Саме для вас в області відкрито п’ять бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів. Тож реалізовуйте свої ідеї, втілюйте їх у життя, навчайтеся, бажаю наснаги та успіху, – зазначила Елла Слепян.

Григорій Самардак та Елла Слепян нагородили кращих студентів почесними грамотами за активну участь у реалізації державної молодіжної політики у Запорізькому регіоні та активну громадську позицію, а також вручили нагороди переможцям обласного конкурсу «Студент року» у відповідних номінаціях.

Таким чином, упродовж року саме ці студенти будуть носити почесне звання «Студент року»:

«Студент – лідер студентського самоврядування року» – Тетяна Баранова, студентка 5 курсу, напрям «Право» інституту права ім. В.Сташиса КПУ;

«Студент – суспільний діяч року» – Микола Оверченко, студент 3 курсу гуманітарно-економічного факультету БДПУ; Олена Багунц, студентка 5 курсу факультету інформатики, математики та економіки МДПУ;

«Студент – артист року» – Сергій Алексєєв, студент ОКР «магістр» факультету агротехнологій та екології ТДАТУ;

«Студент – учений року» – Сергій Лещенко, студент 6 курсу факультету комп’ютерних наук та технології ЗНТУ;

«Студент – спортсмен року» – Ігор Панайотов, студент ОКР «магістр» природничо-географічного факультету МДПУ;

«Студент – журналіст року» – Сергій Туніков, студент ОКР «магістр» фінансово-економічного факультету ЗІЕІТ;

«Студент – патріот року» – Анастасія Шелуденко, студентка 3 курсу факультету будівництва та цивільної інженерії ЗДІА;

«Студент – волонтер року» – Тетяна Погоскіна, студентка 3 курсу факультету СПП ЗНУ;

«Студент – староста року» – Олександр Лук’яненко, студент 5 курсу інженерно-фізичного факультету ЗНТУ;

«Студентська сім’я року» – Георгій та Валерія Подлужні, студенти 6 курсу ЗДМУ;

«Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації» – Максим Притуленко (Мелітопольське училище культури), Віра Муха (Запорізький металургійний коледж ЗДІА), Тетяна Карленко (Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: