circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі нагородили «Господинь свого краю»

05.03.2020, 13:18

text
Поділитися:

Напередодні Міжнародного жіночого дня в облдержадміністрації відбувся урочистий захід, на якому було відзначено найчарівніших переможниць обласного конкурсу «Господиня свого краю 2020».

Привітали лауреаток 19-го конкурсу та вручили пам’ятні дипломи господиням голова облдержадміністрації Віталій Туринок та перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков.

– Мені приємно привітати вас, наші господині, напередодні вашого свята. Вас сьогодні 48 лауреаток. Завдяки вам, любі жінки, ми живемо, повертаємось додому і виховуємо дітей. Дякую особливо за наших дітей. Те, що ви плекаєте в них з дитинства, як виховуєте – таким і буде наше майбутнє. Я знаю точно, що ви сильніші і витриваліші за нас. Ми так потребуємо вашої турботи та втручання у наше життя. Від усього серця вітаю вас, бажаю міцного здоров’я, тепла, любові, – привітав «господинь свого краю» Віталій Туринок.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, цього року у конкурсі взяло участь 108 жінок з різних галузей. Вони претендували на перемогу у 16 номінаціях. За результатами конкурсної комісії лауреатами визначено 48 учасниць. Основною метою конкурсу є підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримка жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя області.

Конкурс 2020 року представлено 16 номінаціями: «Жінка – представник місцевих органів виконавчої влади»; «Жінка – представник органів місцевого самоврядування»; «Жінка – громадський діяч»; «Жінка – керівник підприємства»; «Жінка – працівник агропромислового комплексу»; «Жінка – працівник малого та середнього бізнесу»; «Жінка – працівник освіти та науки»; «Жінка – працівник охорони здоров’я»; «Жінка – працівник культури та мистецтва»; «Жінка – спортсменка»; «Жінка – працівник засобів масової інформації»; «Жінка – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури»; «Жінка – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України»; «Жінка – працівник сфери соціального захисту населення»; «Жінка – волонтер»; «Жінка – берегиня свого роду».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: