circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі нагородили переможців Міжнародної освітньої виставки

07.06.2021, 17:11

text
Поділитися:

У керівників навчальних закладів не вистачає рук, аби тримати усі нагороди. Це результат копіткої праці вчителів. Вручають відзнаки не в столиці, а у міській раді. Є серед переможців і 93-тя гімназія. Заклад представив на Міжнародній виставці роботу вчительки математики Людмили Меженіної. Вона стосувалася реформування освіти й уроків математики. Робота відзначена золотою медаллю та дипломом Міністерства освіти та науки.

Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти” – це відкрита професійна платформа досягнень реформи галузі, а також впровадження інновацій в освітню практику й обмін досвідом. Цьогоріч виставка була презентована понад півтисячею учасників. Галузь освіти нашого міста представляли 37 закладів. Вони вибороли одинадцять золотих, три срібних і дві бронзові медалі. Міський голова Володимир Буряк вручив нагороди й привітав запорізьких освітян з перемогою.

Також на виставці була представлена освітня інтернет-платформа “Schoоl_Z”. Подібних онлайн-ресурсів для забезпечення сталого та якісного навчального процесу не існує в жодному місті країни. Тож Запоріжжя — лідер у цьому питанні.

Власний творчий підхід до освітньої справи запорізькі педагоги планують впроваджувати й надалі. Адже сучасний світ щодня додає викликів. Тож попереду роботи ще багато.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: