circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі нагородили талановитих молодих вчених

12.11.2019, 12:59

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок взяв участь в урочистій зустрічі, присвяченій нагородженню переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки в 2019 році.

Вітаючи переможців конкурсу, Віталій Туринок зазначив, що дуже важливо, аби українська молодь розвивалась і тим самим розвивала нашу державу.

– Щиро радий бути присутнім на цьому заході. І мені дуже приємно, що у Запорізькій області є справді обдарована молодь, яка прагне розвиватись і рухатись вперед. Дуже хочу, щоб ви розвивали нашу країну такою, як ми її уявляємо. Саме тому розвиток здібної молоді Запорізького краю – одне з пріоритетних завдань керівництва області. Ми намагаємося залучити молодь до участі у різноманітних проєктах, акціях та науково-дослідних роботах. Обласний конкурс є саме тією платформою, яка дає можливість нашій молоді випробувати себе в різноманітній діяльності, застосувати на практиці отримані знання, проявити свої здібності, і нарешті, успішно реалізуватися в суспільстві. Вітаю переможців Запорізького обласного конкурсу для обдарованої молоді. Бажаю вам успіхів, наукових досягнень, – зазначив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

За повідомленням Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, щорічно в Запорізькій області проводиться конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. У 2019 році на розсуд конкурсної комісії було подано 130 робіт, з яких 110 від студентської молоді, 15 – від молодих науковців та п’ять – від молодих спеціалістів. Традиційно найактивнішими учасниками конкурсу залишаються студенти Запорізького національного університету, національного університету «Запорізька політехніка» та Таврійського державного агротехнологічного університету.

У цьому році до участі в конкурсі долучилися молоді науковці: ДП «Івченко-Прогрес» та Запорізького окружного адміністративного суду. Незмінними учасниками конкурсу є спеціалісти АТ «Мотор Січ».

Наукові роботи були подані у 16 номінаціях. Зазвичай найпопулярнішими напрямками залишаються економіка та технічні науки. На жаль, у номінації географічні та геологічні науки цього року жодної роботи не було.

До конкурсних комісій були залучені фахівці з відповідних дисциплін, яких рекомендували керівники закладів вищої освіти.

За підсумками засідань конкурсної комісії було визначено переможців. Під час урочистостей керівники області вручили їм диплом, а також подяки – науковим керівникам та членам конкурсної комісії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: