circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі обговорили методи лікування серцево-судинних захворювань

14.09.2018, 15:00

video text
Поділитися:

Щороку від серцево-судинних захворювань помирають 370 тисяч осіб. Такі дані наводять лікарі. Аби зменшити статистичні показники, українські медики намагаються впроваджувати нові технології в лікування та діагностику хвороб судин. У Запорізькій обласній клінічній лікарні організували міжнародну профільну конференцію.

Захворювання судин лікарі називають “мовчазними вбивцями”. Бо біль не постійний, і людина досить часто ігнорує симптоми. Та і виявити недугу непросто.
У однієї з пацієнток виявили “синдром Лускунчика” — це судинна патологія. До недавна такі захворювання не діагностували в нашій країні. Однак нині — є надія. Запорізькі судинні хірурги на передовій у боротьбі із так званим “синдромом Лускунчика”. Аби поділитися своїми напрацюваннями та обговорити досвід колег, медики влаштували в обласній лікарні симпозіум. Присвятили його діагностиці та лікуванню венозних патологій.

Завітали на захід і лікарі з Польщі. Із нашими лікарями вони проводять спільні операції. Вчені-практики з Варшавського центру кардіології долучаються до сумісних проектів задля обміну професійною майстерністю. Запорізьке обласне відділення судинної хірургії вважається одним з кращих в Україні.

Втім, допомогти навіть найсучасніше лікування може тільки за умови, якщо розпочати його вчасно. А для цього слід не забувати про профілактику та консультації із фахівцями у сфері серцево – судинних хвороб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: