circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі обговорили питання євроінтеграції

08.04.2019, 22:42

text
Поділитися:

Жити за європейським стандартом. У Запоріжжі обговорили питання євроінтеграції та успіхи регіону у цьому напрямку. Представники бізнесу, громадськості та місцевої влади окреслили основні переваги та складнощі на цьому шляху.

Переваги співпраці із Європою та плани щодо подальшого співробітництва у рамках угоди про Асоціацію із Євросоюзом. Такі питання обговорили під час регіональної конференції, присвяченої можливостям євроінтеграції. Учасники зазначили, що за останні роки європейський курс нашої держави дав можливість ознайомитись із процесами розвитку інших європейських країн.

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль зазначив: за останні кілька років область взяла орієнтир на європейські ринки. Зараз представники місцевого бізнесу активно співпрацюють із закордонними партнерами. Учасники зустрічі наголосили, що Запорізький регіон є досить привабливим для іноземних інвесторів. Зокрема, 90% інвестицій надходить до країни саме із Євросоюзу. Лише за минулий рік до регіон отримав майже 700 мільйонів доларів.

Обговорили на зустрічі і питання трудової міграції. Учасники зустрічі зазначили, необхідно використовувати безвіз для пошуку нових бізнес партнерів та розширення міжнародних зв’язків. Проте не варто забувати про створення належних умов праці для молодих фахівців на території України. Під час зустрічі учасники закликали громадськість долучитися до обговорення процесів євроінтеграції та впровадження європейських стандартів у різні сфери життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: