circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі обговорили проблему розподілу державних субвенцій

26.07.2018, 17:34

text
Поділитися:

Володимир Буряк озвучив питання, які потребують вирішення на рівні Кабінету Міністрів України.
Представники Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ) обговорили проблемні питання розподілу державних субвенцій, наповнення місцевих бюджетів. Така нарада пройшла сьогодні в Запорізькій обласній державній адміністрації. Всі зібрані пропозиції планується направити до Кабінету Міністрів України.
Міський голова Володимир Буряк підкреслив, що для Запоріжжя важливо вирішити ряд питань. Одине з них – розподіл державної субвенції на ремонт доріг місцевого значення. Недофінансовуються освітня і медична субвенція, місто змушене направляти на це власні кошти.
Обласним бюджетом було виділено 187 мільйонів гривень на ремонт доріг місцевого значення. З них Запоріжжя не отримало жодної гривні. 109 мільйонів гривень освітньої субвенції місту необхідно додатково для виконання вимоги про підвищення зарплат педагогам, – зазначив Володимир Буряк.
Міський голова нагадав і про ситуацію із забезпеченням хворих на цукровий діабет інсуліном. Відзначимо, ці витрати повинні компенсуватися за рахунок державної субвенції. Однак вона не повністю покриває потреби. На сьогодні місту на ці цілі необхідно додатково 14 мільйонів гривень. Це при тому, що 12,8 мільйона гривень вже виділено з міського бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: