circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі обговорили реалізацію Муніципальної енергетичної реформи

12.02.2019, 19:53

text
Поділитися:

Енергоефективність бюджетних установ та залучення закордонних інвестицій на заходи зі збереження енергії, а також розвиток систем централізованого теплопостачання. Ці питання обговорили у мерії із представниками проекту USAID. Міський голова Володимир Буряк зазначив: вже 5 років поспіль у місті триває реалізація Муніципальної енергетичної реформи, завдяки якій розроблено план дій щодо енергетичного розвитку міста.

У рамках дії проекту Муніципальної енергетичної реформи у місті проведено більше сотні аудитів бюджетних установ для подальшого залучення закордонних інвестицій на проекти з енергоефективності, зазначив міський голова Володимир Буряк. Нині одразу декілька фінансових установ зацікавлені у співпраці із запорізькими комунальними підприємствами. Зокрема, Німецький банк розвитку готовий надати кредит на суму 10 мільйонів гривень на термомодернізацію дитячих садочків та лікарень. Триває робота із підготовки проектів для залучення інвестицій на програми з енергозбереження у Концерні “Міські теплові мережі” та на комунальнопу підприємстві “Водоканал”.

Представники місії зазначили, що задля подальшого розвитку проектів із енергоефективності необхідно об’єднати зусилля та спільно вирішувати усі проблеми. А ще розповіли: наразі готують більш масштабний проект «Енергетичної безпеки України». Він передбачає розвиток систем централізованого теплопостачання.

Міський голова наголосив: робота над енергозбереженням має включати модернізацію котелень , теплових мереж та термомодернізацію житлового фонду і бюджетних установ. Тільки завдяки комплексному підходу до вирішення цього питання можна зробити країну більш незалежною в енергетичному плані. Тож місто відкрите до плідної співпраці із міжнародною спільнотою та участі у проектах, які дозволять залучити додаткові інвестиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: