circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі обговорили роль жінки у соціумі

23.11.2018, 13:51

text
Поділитися:

У рамках проекту «Рівність заради безпеки», який упроваджується в п’яти областях України (Запорізькій, Дніпропетровській, Луганській, Вінницькій та Хмельницькій), утворено коаліцію «Запоріжжя 1325». Меморандум про об’єднання підписали дев’ять громадських організацій, ініціативних груп, експертів та ЗМІ Запоріжжя та області. Проект реалізує Український жіночий фонд за підтримки Європейського Союзу та покликаний надати допомогу місцевим органам влади та громадським організаціям під час розробки, реалізації та моніторингу впровадження регіональних та місцевих планів на виконання Національного плану дій відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

Коаліція «Запоріжжя 1325» ставить перед собою конкретні завдання: збільшення участі жінок та їх представництва на всіх рівнях прийняття рішень щодо підтримки та сприяння зміцненню миру і безпеки, співробітництва та консолідації зусиль, донесення принципів і завдань резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» до місцевих органів влади, громадських організацій, представників ЗМІ та інших структур; розширення можливості у сфері реалізації ініціатив, спрямованих на сприяння участі жінок у процесах відновлення миру.

Активно налагоджує співпрацю з коаліцією «Запоріжжя 1325» Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Зокрема, відбулася робоча зустріч працівників Департаменту з представниками Коаліції, у ході якої розглянуто питання щодо вступу до Коаліції нових членів та підписання з ними меморандуму; грантову програму з презентацією проектів членів коаліції та обговорення стратегій їх співробітництва; розглянули план роботи коаліції, можливість партнерства в заходах кампанії «Orange the World : #HearMeToo», пошук додаткових джерел фінансування. Також був проведений воршкоп для підготовки комунікаційної стратегії та визначення учасників.

У Департаменті впевнені, що робота коаліції «Запоріжжя 1325» та підтримка облдержадміністрацією сприяє впровадженню в області та наповненню конкретним змістом заходів у рамках реалізації завдань Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: