circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі обговорили розвиток спорту в регіоні

18.07.2019, 16:29

text
Поділитися:

Незвична зустріч відбулася у Запоріжжі. Асоціація спортивних організацій спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації влаштувала дискусію з кандидатами в народні депутати. Її тема — розвиток спорту в регіоні.

Асоціація спортивних організацій існує у Запоріжжі понад 5 років і об’єднує понад 70 напрямків. За цей час її членами проведені масштабні заходи з популяризації здорового способу життя. Цього разу спортивні активісти поспілкувалися з кандидатами в народні обранці щодо системної державної підтримки цієї галузі. На запрошення взяти участь у заході відгукнулися представники різних політичних сил, а також низки спортивних організацій.

Спорт — одна з найбільш проблемних сфер в Україні. Для вирішення багатьох проблем насамперед не вистачає фінансових ресурсів. Підтримка фізкультури і спорту має здійснюватися на законодавчому рівні. А це — прямий обов’язок народних депутатів, які мають подавати відповідні законопроекти та контролювати їх виконання.

Ці та інші проблеми організатори зустрічі порушили перед кандидатами. Одна з ключових — тренерські кадри. За низької заробітної плати мало хто з колишніх спортсменів переходить на цю роботу. Тому втрачається зв’язок між поколіннями, а звідси — падіння результатів. Інша — утримання матеріально-технічної бази для підготовки спортсменів. Особливо це стосується сільської місцевості.

На зустрічі було порушено ще чимало питань. Серед них — розвиток спорту у вищих навчальних закладах, неолімпійських видів та інваспорту. Понад двогодинна дискусія завершилася підписанням усіма її учасниками меморандуму щодо популяризації та розвитку спорту в Запорізькій області та усій Україні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: