circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі обговорюють «Код міста»

25.07.2018, 13:25

text
Поділитися:

У Запоріжжі розпочалося триденне обговорення нового архітектурного стилю міста. Проект носить назву «Код міста», і ініційований Департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради. Головна мета – створити єдиний сучасний вигляд Запоріжжя, підвищити інвестиційну привабливість міста.

Концепція архітектурного міського середовища «Код міста» – це новий для України проект, який допоможе модернізувати Запоріжжя, зробити його цікавим і комфортним для жителів і туристів. В рамках проекту планується створити єдиний стиль в оформленні фасадів, зовнішньої реклами, елементів благоустрою на головних вулицях і в місцях великого скупчення людей.

З 25 до 27 липня у приміщенні Туристичного інформаційного центру проходять тематичні круглі столи, в яких може взяти участь кожен бажаючий. Фахівці збирають думки городян, їх бачення нового вигляду міста. Вони узагальнять ідеї і на їх основі розроблять «код міста».

– Код міста – це загальний вид Запоріжжя, сприйняття вулиць, об’єктів тяжіння людей. Ми вибрали всі основні вулиці, які є характерними для міста. Вони є обличчям міста, тому важливо перетворити їх в першу чергу. Код міста – це не тільки зовнішній дизайн, вивіски, оформлення фасаду. Ми будемо вдаватися в деталі: визначати основні кольори, стилістику, щоб скласти загальну картину, – пояснив Павло Назаренко, в.о. директора департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради.

Розробкою проекту займається ТОВ «Інститут Харківпроект» – Харківська проектна організація, яка надає проектні послуги в багатьох містах України.

– Ми провели візуальне обстеження міста, виявили найбільш цікаві місця для поліпшення візуального сприйняття. Потрібно відзначити, що архітектура Запоріжжя добре збереглася – необхідно просто підкреслити її самобутність, що можна зробити завдяки створенню єдиного архітектурного стилю. Це дуже цікавий і важливий проект, реалізація якого значно підвищить імідж міста, – розповів Костянтин Соболєв, ведучий архітектор, керівник групи проектування ТОВ «Інститут Харківпроект».

Результатом роботи стануть Довідники з архітектурно-художнього облаштування фасадів і споруд уздовж магістралей і вулиць Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: