+3°

+3°

У Запоріжжі обрали переможця Суперкубка з міні-футболу

25.10.2018, 15:49

Визначився володар Суперкубка Запоріжжя з міні-футболу. В боротьбі за трофей зустрілись чинний чемпіон міста “Колесо-Центр” та володар Кубка – “Нікма”. Про перебіг подій на арені спорткомплексу “ЗАБ” розкажуть наші журналісти.

Обидві команди розпочали з розвідки.
Моментів з обох боків не виникало. У середині першого тайму Сергій Руденко підступно пробивав по воротах, однак голкіпер “Нікми” Олексій Мельник не зволікав. Іноді підопічні Олександра Пікалова загравалися й залишали вільні зони для опонента. Втім суперник своїми шансами не скористався. У першій половині гри вболівальники так голів і не побачили.

Після перерви малюнок гри змінився. Жваво розпочали номінальні господарі. На 18-ій хвилині Олексій Добровольський потужно пробив по воротах суперника та відкрив рахунок. Не встигла “Нікма” оговтатися від першого голу, як пропустила вдруге. Після розіграшу кутового Сергій Руденко прицільним ударом подвоїв перевагу своєї команди. “Нікмі” нічого було втрачати. Тому головний тренер за 6 хвилин і 40 секунд до завершення гри випустив пятого польового. Це швидко дало свої плоди. Олександр Городецький вишукано пробив з лівої та скоротив відставання. Під завісу матчу Олександр міг стати героєм своєї команди, однак не влучив у дальній кут. Фінальний свисток зафіксував перемогу “Колеса” – 2:1. Таким чином , Колесо-Центр” поповнив свою колекцію трофеїв. Підопічні Олександра Пікалова підняли над головою Суперкубок Запоріжжя.