circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі педагоги обговорили новітні підходи до навчання дітей з порушенням зору

26.10.2018, 13:29

text
Поділитися:

У Запоріжжі завершилася робота всеукраїнського науково-практичного семінару «Пріоритетні напрями роботи спеціальної школи для дітей з порушеннями зору в умовах Нової української школи», що відбувся на базі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Орієнтир». Захід приурочений до 85-ї річниці Всеукраїнського громадського об’єднання «УТОС».

Для участі у семінарі з’їхалися близько 80 керівників та педагогів спеціальних загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів майже з усіх областей України, науковці Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. У роботі семінару також взяли участь фахівці Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, керівники інклюзивно-ресурсних центрів м. Запоріжжя.

Поважними гостями та спікерами заходу стали в.о. начальника відділу інклюзивної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Юлія Дмитрієва-Заруденко та завідувач кафедри тифлопедагогіки факультету корекційної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, президент ВГО «Асоціація тифлопедагогів України» Євгенія Синьова.

Упродовж трьох днів учасники семінару заслухали 50 доповідачів – практикуючих тифлопедагогів, професорів та науковців, які не перший рік працюють у сфері інклюзивної освіти. Серед основних тематичних напрямів семінару розглянуто: сучасні підходи до організації освітнього процесу для дітей з порушеннями зору в спеціальній школі в умовах НУШ; розвиток ефективної та спроможної системи освітньо-реабілітаційного процесу в спеціальній школі для дітей з порушеннями зору; науково-методичні аспекти впровадження досягнень тифлопедагогіки в практику роботи спеціальних шкіл для дітей з порушеннями зору; взаємодія інклюзивної та спеціальної освіти в питаннях організації освітнього процесу для дітей з порушеннями зору тощо.

За результатами семінару кожен учасник отримав відповідний сертифікат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: