circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі перейменували ряд вулиць

29.11.2018, 09:37

text
Поділитися:

На сесії депутати Запорізької міської ради прийняли рішення дати нові назви урбанонімам. У зв’язку з фактичною відсутністю на території міста Запоріжжя вул. Вознесенівської, вул. Заміської, вул. Кошової та вул. Коцюбинського, було вирішено виключити ці назви з Переліку назв вулиць, провулків, майданів, проспектів міста. Також у Запоріжжі більше не буде провулку Млинового, який значився одразу у двох районах міста. Тепер його розділять на провулок Хлібосольний в Комунарському районі та провулок Торговий в Олександрівському районі.

Аби уникнути повторів у назвах урбанонімів, провулок Безіменний, розташований в Шевченківському районі, дорогу, яка з’єднує вулицю Чарівну та вулицю Іванова, перейменували на вулицю Безіменну. А провулок Безіменний в Комунарському районі залишили без змін.

Крім того, назву урбаноніму «сел.Креміно» у Шевченківському районі вирішили змінити на «вулиця Креміно».

У Запоріжжі також з’явиться вулиця Вдала – саме таку назву дали ділянці, розташованій між кварталами нової забудови з будівельними номерами по вулиці Академіка Курчатова (земельні ділянки 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30) та по провулку Архангельському (земельні ділянки 65, 1, 2, 3, 4, 5).

Задля уникнення подвійних назв також найменували та перейменували наступні урбаноніми:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: