+3°

+3°

У Запоріжжі підбили підсумки Чемпіонату України з баскетболу

26.03.2018, 16:30

Добігла кінця регулярна частина національної першості з баскетболу. За її підсумками БК Запоріжжя ЗОГ посів 8 сходинку. У передостанньому матчі підопічні Валерія Плеханова здолали свого найближчого конкурента — [арківський Політехнік. Це давало надію на 7 місце. Однак у завершальному поєдинку наш колектив не витримав натиск лідера змагань – Дніпра. Через це pапоріжці фінішували аутсайдерами.
Протягом першої половини зустрічі lніпряни переважали pапоріжців за усіма показниками. Зокрема, 70 % реалізованих кидків з гри, домінування на щитах, як результат — перед великою перервою підопічні Дениса Журавльова попереду — 54:23.

Аби не ображати суперника, господарі дозволили запоріжцям виграти завершальний відрізок гри. Однак на підсумковий результат це ніяк не вплило. 97:77 — лідер Чемпіонату Дніпро виграє заключний матч суперліги напередодні плей-офф.

Тим часом, найближчий конкурент запоріжців — Політехнік у завершальному матчі переграв Миколаїв, забезпечивши собі 7 сходинку в турнірній таблиці. Підопічні ж Валерія Плеханова — восьмі. Плей-офф для нашого колективу розпочнеться 30 березня. У чверть-фіналі запорізькі баскетболісти знов таки зустрінуться з Дніпром.