+3°

+3°

У Запоріжжі підбили підсумки футбольного сезону 2018 року

12.12.2018, 18:33

У запорізькому футболі підбито підсумки року, що минає. Урочиста церемонія нагородження кращих команд відбулася у Будинку культури імені Шевченка. Переможці міських турнірів отримали заслужені медалі та кубки.

Хлопці на сцені та в залі – майбутнє українського футболу. Дехто з них професійно займається футболом, а для когось цьогорічний сезон став першим. Відзначити переможців міських чемпіонатів зібралися представники влади, а також міської та обласної федерацій футболу. Одразу після вітального слова розпочалась церемонія нагородження. За підсумками сезону перше місце серед юнацьких команд категорії U-7 посів «Славутич» під керівництвом Михайла Груденка. «Титан-Металург» та її тренер Анатолій Борисенко стали призерами у категорії U-8. Керманич зазаначив: однією з головних переваг команди вважає гарні відносини між її гравцями. Підтвердженням цієї думки стануть слова молодих футболістів. Разом з тим спортсмени зазначають – тактика також посідає не останнє місце.

Перше місце у категорії U-9 вибороли вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №8 та їх тренер Ігор Кочетков. Остання нагорода церемонії – головний кубок першості U-11 – дістався команді «Металург-2007» під керівництвом Юрія Маркіна.