+3°

+3°

У Запоріжжі підбили підсумки чемпіонату України з настільного тенісу

24.03.2021, 16:04

У змаганнях взяли участь 60 дівчат та 90 хлопців, які представляли усі регіони України. Тренери привезли кращих. Вероніка Матюніна із Сєвєродонецька взяла золото в особистому турнірі. Вона використала свою особисту стратегію, завдяки якій не віддала жодної партії у півфіналі та фіналі.

В особистому заліку серед юнаків переміг одесит Пилип Колойденко. Загалом він зіграв 6 матчів і здобув стовідсотковий результат у кожному. Спортсмен показав максимальну зосередженість у фінальній грі.

На жаль, серед переможців та призерів не виявилося представників Запоріжжя. Президент обласної федерації настільного тенісу Олександр Пеленкін пояснює це тим, що запорізьких спортсменів тренують лише 4 роки. Зважаючи на те, що дітей починають тренувати у 6-річному віці, кращі результати будуть у 10-11-річних тенісистів.

У змішаному розряді перше місце посіла свалявсько-северодонецька пара Михайло Ловга та Вероніка Матюніна. Ярослав Кравець разом із Михайлом Ловгою та Ольга Понько з Анастасією Хачатуровою взяли золото в парних розрядах кадетів і кадеток відповідно. Спортсмени Дніпровської області та Києва були першими у командному турнірі.