circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі підприємець перефарбував пам’ятку архітектури

10.01.2020, 08:59

text
Поділитися:

Інспекція з благоустрою Запорізької міської ради проводить постійні перевірки щодо дотримання вимог законодавства в сфері благоустрою. В ході чергового рейду було виявлено факт порушення правил благоустрою за адресою: проспект Соборний, 192.

Фахівці інспекції з благоустрою встановили, що орендар самовільно змінив колір фасаду першого поверху будинку. На порушника складено протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до наказу міністерства культури № 1053 від 27 листопада 2014 року, будинок 192 по проспекту Соборному занесений до державного реєстру нерухомих пам’яток архітектури та містобудування місцевого значення.

Відповідно до законодавства України «Про охорону культурної спадщини» та інших нормативно-правових актів, будь-які зміни, ремонтні або будівельні роботи на об’єктах культурної спадщини мають бути погоджені з органами місцевого самоврядування, органами архітектури та містобудування, а також охорони культурної спадщини.

Інспекція з благоустрою разом з відділом охорони культурної спадщини, а також департаментом архітектури та містобудування вдасться до відповідних заходів щодо власника приміщень першого поверху з метою приведення фасаду будівлі до початкового стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: