circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі підтримають стартапи людей з інвалідністю

08.02.2019, 11:43

text
Поділитися:

Відбулося засідання комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Запоріжжя, який працює спільно з канадським проектом “ПРОМІС”. Комітет визначив стратегію розвитку малого та середнього бізнесу на 2019 рік. Цього року вирішено надати підтримку жіночому бізнесу, а також стартапам людей з особливими потребами.

До комітету з впровадження Стратегії розвитку Запоріжжя входять представники міської влади. У його рамках вони співпрацюють з канадським проектом “ПРОМІС” протягом трьох років. За цей час розробили Стратегію розвитку Запоріжжя до 2025 року, а також Стратегію розвитку малого та середнього бізнесу, втілили у життя кілька проектів – наприклад, з розвитку центру надання адмінпослуг.

7 лютого відбулося засідання виконавчого органу комітету. Зібралися, щоб затвердити план розвитку стратегічних напрямків на 2019 рік.

– Сьогодні керівники проекту ПРОМІС високо оцінили нашу спільно виконану роботу. Ми будемо й надалі розвивати співпрацю. У цьому році плануємо проведення “Екофоруму”, маємо намір розширити масштаби стартап-фесту і хочемо також зробити новий напрямок – більш широкий майданчик для розвитку стартапів для людей з особливими потребами і для жіночого бізнесу, – поділився планами заступник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: