circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі побудують сучасний спортивно-оздоровчий центр дзюдо

08.12.2017, 14:23

text
Поділитися:

На базі Запорізького колегіуму №98 замість старих розвалених теплиць планується створити потужний сучасний спортивно-оздоровчий центр дзюдо. Проте наразі виникли деякі проблемні питання. Шляхи їх розв’язання обговорив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін з керівниками профільних підрозділів ОДА та представниками спортивних федерацій.

Як повідомила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, проблема виникла зі статусом земельної ділянки, на якій планується збудувати спортивний комплекс.

На його створення, за попередніми підрахунками, з обласного бюджету планується витратити близько 35 млн. грн.. Це буде відокремлена триповерхова споруда, в якій розташовуватимуться кілька спортзалів, басейн, та зали. Спортивний комплекс зможе водночас прийняти понад 100 спортсменів.

За словами тренерів, Запоріжжя не має можливості приймати змагання з дзюдо, бо їх просто ніде проводити. На теперішній час у Запорізькій області в 10 дитячо-юнацьких спортивних школах працюють відділення дзюдо, а також у обласній школі-інтернаті спортивного профілю і школі вищої спортивної майстерності. Цим видом спорту займаються 990 дітей та підлітків, з якими працюють 40 тренерів-викладачів. Із числа спортсменів, що займаються дзюдо, 80 мають І розряд, 36 – кандидати у майстри спорту України, 23 спортсмени мають звання майстра спорту України, четверо – майстри спорту України міжнародного класу. У 2017 році до складу збірної команди України увійшли 29 вихованців запорізької школи дзюдо. Тому створення потужного спортивно-оздоровчого центру дзюдо в області – актуальне та важливе питання не лише для нинішніх спортсменів, а й для перспективного розвитку цього виду спорту.

Як підкреслив Едуард Гугнін, обласна влада сприятиме якомога швидше вирішити питання із земельною ділянкою, надати їй необхідний статус та не допустити бюрократичної тяганини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: