circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі побудують веслувальний канал, стадіон та два спорткомплекси

29.11.2021, 08:02

text
Поділитися:

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв взяв участь у презентації реконструкції спортивних об’єктів Запорізької області, яка відбулася в облдержадміністрації. Цього року президент України Володимир Зеленський ініціював національну програму «Здорова Україна». Одним з її напрямків є реконструкція 100 ДЮСШ по всій країні.

Об’єкти десяти спортивних шкіл будуть відремонтовані у Запоріжжі. До програми потрапили 4 обласні та 6 міських шкіл, які мають кращі рейтинги у своїх видах спорту, фахових тренерів та перспективних спортсменів.

В облдержадміністрації презентували чотири спортивні проєкти, які планують реалізувати в рамках президентської програми. Це: «Будівництво гребного каналу ДЮСШ «Україна» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Горіхова бухта, 11», «Нове будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з ігрових видів спорту за адресою: м. Запоріжжя на перехресті вул. Новобудов/пр. Ювілейний», “Будівництво спортивного комплексу для комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з олімпійського резерву з боротьби вільної і дзюдо» ЗОР» за адресою: м. Запоріжжя, вул. 12 квітня/вул. Сергія Тюленіна», «Нове будівництво легкоатлетичного стадіону та адміністративної будівлі зі спортивними залами за адресою: м. Запоріжжя, вул. Глісерна, 1».

Ініціатором реалізації цих проєктів була заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова. Спільними зусиллями міської та обласної влади за дуже короткий час була зроблена колосальна робота. Були виділені земельні ділянки, фінансування проєктно-кошторисної документації, розроблене технічне завдання.

– Всі ДЮСШ відібрані та затверджені в реєстрі. Наразі йдуть проєктні роботи. Після чого ми будемо розуміти остаточну їх вартість. Ці роботи проводитимуться коштом держбюджету за умови співфінансування. Реконструкція має розпочатися у 2022 році, – зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Збереження й розвиток спортивної інфраструктури Запоріжжя залишається одним з пріоритетних завдань для міської влади. Тому реалізація цих прєктів дуже важлива для Запоріжжя. На цьому наголосив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

– Я радий, що в Запоріжжі з’являться чотири додаткові спортивні локації. Завдяки цьому розвиватиметься наше місто. Хочу подякувати Златі Некрасовій. Вона активно включилася в цей процес та змусила всіх навколо працювати, для того щоб розвивалася спортивна інфраструктура нашого міста. Наразі у нас є взаємодія між міською радою та обласною адміністрацією. Об’єднавшись, ми зможемо зробити дуже багато для розвитку Запоріжжя, – сказав Анатолій Куртєв.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі
Підписуйтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: