circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі побили два циркових рекорди України

26.10.2020, 14:13

text
Поділитися:

У Запоріжжі побили два циркових рекорди України. Один з них не могли повторити понад 70-т років. Їх встановлювали під наглядом представників Національного реєстру рекордів України.

На арені запорізького цирку, як завжди,- шоу та магія. Однак цього разу, крім розважальної програми, тут було встановлено два рекорди, на які до цього моменту в Україні ніхто не наважувався . Як зазначила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, один із них – у номінації «Наймолодша дівчинка-гімнастка, яка виконає цирковий трюк із зачіпом на волосся». Таких прецедентів в Україні не було. Другий рекорд встановила гімнастка, яка повторила трюк сестер Росс, діставши яблука, що лежать на 80 сантиметрів нижче підлоги.

Підготовка до обох трюків тривала майже рік. Перший номер з волоссям виконала дев’ятирічна Аліна Фролова в образі клоуна Пенівайза. Юна гімнастка вже 4 роки займається у цирковій студії. Зізнається, трюк побачила у своїх колег з цирку дю Солей. Активна підготовка тривала більше місяця. Найскладніше було безпечно та надійно зав’язати волосся. Аліна Фролова говорить, сама ідея з’явилася під час перегляду циркових вистав на карантині, а одразу після його завершення почалося її втілення.

Керівниця циркової студії “Едельвейс” Світлана Непомняща зазначає, оволодіти технологією закруту волосся було досить складно, оскільки вона тримається у секреті, але методом спроб і помилок вдалося досягнути ідеального результату.

Ще одна номінантка на рекорд — Богдана Ткаченко. Дівчина у студії вже шість років і цього разу вона наважилась виконати трюк, подібний номеру сестер Росс, який ніхто не наважився повторити майже 70-т років. Відомі на весь світ три сестри мали неперевершену гнучкість тіла, через це інколи їх називали навіть “безхребетними”. Однак номер запорізької трюкачки виконувався на час – за хвилину вона мала підняти 11 яблук. Богдана Ткаченко зізнається, трюк також опановувала на карантині.

Обидві гімнастки встановили рекорд України – за найбільшу кількість яблук, піднятих за 60 секунд, та за наймолодшу циркову гімнастку, що виконувала номер під куполом цирку, зачепленою за волосся.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: