circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі почали діяти нові правила вивозу сміття

04.06.2018, 21:10

text
Поділитися:

З 1 червня жителі приватного сектора повинні пакувати побутові відходи тільки в брендовані маркувальні зелені пакети. Лише в такій тарі їх вивозитимуть на сміттєзвалище працівники компанії “Вельтум – Запоріжжя”. Пакети видає квартальна за наявності квитанції за сплачену послугу з вивезення сміття.

Вулиця Сікорського. Тут жителі приватного сектору ще пакують сміття в тару різного кольору. Для цього використовують різні пакети — від звичайних сміттєвих до продуктових.

Оголошення про те, де можна отримати спеціальні пакети, розміщені всюди. Їх жителям видають за наявності квитанції за сплачену послугу з вивезення сміття. Про те, що його тепер вивозитимуть лише в таких пакетах, більшість жителів приватного сектору знає. Але є й ті, хто тверді побутові відходи все ще пакує в стару тару червоного кольору. В таких пакетах вивозили сміття до лютого нинішнього року. Тепер лише зелені.

Працівники компанії попереджають, що тепер забиратимуть сміття тільки в зелених пакетах. В них можна складати відходи не більше 12-ти кілограмів. Віконне скло, будівельні матеріали, земля, попіл, хімічні речовини — табу.

Зелені пакети квартальні видають згідно з нормою накопичення. В місяць на одну людину вона становить 200 літрів. Загалом це 4 маленьких пакети на 50 літрів кожен. В подальшому видаватимуть і велику тару – 2 пакети на 100 літрів відходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: