circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі почали демонтаж незаконних МАФів

06.11.2019, 19:35

text
Поділитися:

У Запоріжжі почали демонтаж незаконно встановлених МАФів. Цього разу роботи виконували у Шевченківському районі. На території тамтешнього скверу інспекція з благоустрою виявила споруду, на яку ані власника, ані документів не знайшлося. Тепер МАФ прибрали.

На перехрестя вулиць Бочарова та Чарівної заїхала важка техніка. Тут потрібно було прибрати кіоск. За словами місцевих жителів, він взагалі ніколи не працював. Не знайшли власника МАФу та документів на споруду і в інспекції з благоустрою.

Начальник інспекції з благоустрою ЗМР Віталій Лисенко пояснює, це тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності, яка розміщена на території скверу, без будь-яких дозвільних документів від департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради. Дана тимчасова споруда не внесена до комплексної схеми. Тому, згідно правил благоустрою міста Запоріжжя, підлягає під демонтаж.

В інспекції кажуть: у місті за дорученням міського голови Володимира Буряка починається серйозна робота по боротьбі із незаконно встановленими МАФами. Їх демонтуватимуть. Але перед тим, як це зробити, інспектори та представники райадміністрації перевіряють документи на споруду і попереджають власника.

В.о. головного архітектора м. Запоріжжя Володимир Назаренко говорить, є тимчасові споруди, які присутні в комплексній схемі міста, на них оформлені документи, підприємці сплачують місту за право користування. І є всі інші споруди, тобто те, що встановлено не у відповідних містах, не відповідні архетипи. Відповідно – самовільно, без жодних дозволів, погоджень і про це не знає часто, навіть, районна адміністрація.

Віталій Лисенко додає, у місті ухвалена комплексна схема розміщення тимчасових споруд. Департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради надає паспорт-прив’язку тимчасової споруди на визначене місце на певний термін дії з визначенням габаритних розмірів даної споруди, з визначенням архітектурного типу. І цей документ дає право власнику тимчасової споруди встановлювати її.

МАФ після демонтажу протягом року зберігатиметься на території одного із місцевих КП. Власник може звернутися туди ,аби забрати його. Такі демонтажі незаконних МАФів відбуватимуться у кожному районі Запоріжжя. Наразі фахівці виявили понад п’ятнадцять об’єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: