circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі подружня пара створює незвичайні обереги

24.07.2019, 10:29

text
Поділитися:

Одне захоплення на двох. Юлія Єлисеєва та Микола Сидоренко – подружня пара, які ділять не лише життя, а й хобі. Обоє займаються авторською вишивкою. Найбільше захоплюються слов’янськими оберегами. Як говорять самі, це їх зближує.

Не просто вишивка, а справжнє послання та оберіг. Юлія Єлисеєва та Микола Сидоренко працюють у техніці рахунковий хрест. Займаються українською вишивкою, значну увагу приділяють оберегам. Адже відчувають – вони справді наділені особливою енергетикою та силою. Подружжя каже: недарма ці знаки ще наші пращури зображували на одязі та особливо – вишиванках. Все, аби символ був поряд, захищав та наділяв силою, ніби таємне письмо. Найчастіше на вишиванках зображували знак Алтир.

Скоро цей знак прикрасить і вишиванку Юлії. Адже наразі особливу річ, створену з любов’ю та наділену захистом для неї, створює Микола. Сам чоловік каже, що йому подобаються дієві агресивні символи. Має і улюблений знак – квітка папороті або, як його ще називають, квітка-Перун. Це енергетично потужний символ, тому Микола застерігає: знак може бути і небезпечним, бо розкриває внутрішні здібності та можливості. А вони не завжди бувають добрими.

Зі спокійним мистецтвом вишивки Микола поєднує серйознішу роботу – він працює начальником охорони. Каже, захоплення вишивкою допомагає йому відпочити після робочого дня. Таке захоплення подружжя зближує та надихає, як і роботи, які вони створюють. Головне – вірити та ставитись з повагою, говорять Микола та Юлія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: