circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі понад 20 керівників медзакладів отримали дипломи магістрів

13.03.2020, 14:12

text
Поділитися:

Запорізькі медики зібралися в актовій залі місцевого вишу – у них випускний. Понад 20 головних лікарів медзакладів та співробітники профільного департаменту вивчали нову спеціальність – управління персоналом. Цього вимагає медична реформа. Оскільки з 2022-го року керувати некомерційними підприємствами, якими стали лікарні та амбулаторії, будуть “директори”. Серед тих, хто вже завершив курс й Інна Бочарникова. Каже, поєднувати роботу та навчання було нелегко, але у цьому її підтримував весь колектив.

Із успішним здобуттям ще однієї вищої освіти усіх присутніх привітав і міський голова. Володимир Буряк побажав лікарям успіхів у роботі та вручив дипломи. Отримала свій сертифікат й Інна Степанівна.

Інна Бочарникова зізнається: переважну частину предметів опанувала на практиці задовго до цього. Бо керує лікарнею вже 5 років.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, попри всі виклики медичної реформи Запоріжжя й надалі підтримуватиме міські лікарні та амбулаторії.

У лікарнях та амбулаторіях продовжуються ремонти і оновлюється обладнання. Зокрема, найближчим часом у п’ятій має з’явитися новий ангіограф. А безпосередньо головним лікарям міський голова побажав виважено приймати рішення та керувати з усією відповідальністю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: