circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі понад 30 роботодавців пропонують вакансії для безробітних

26.07.2019, 15:38

text
Поділитися:

Незвичайний ярмарок відбувся у Запоріжжі. Цього разу відвідувачам пропонували не продукти, а роботу. Запоріжцям пропонували стати слюсарями, механіками, а також патрульними. Знайти своє місце на ринку праці мали можливість насамперед вимушені переселенці зі Сходу країни та ветерани АТО й ООС.

Олег шукає на ярмарку високооплачувану роботу. Раніше таку мав у рідній Макіївці. Володіє двома професіями. За однією він – гірничий інженер збагачувач, а за іншою — вчитель математики. Але ситуація на Сході країни змусила чоловіка приїхати до Запоріжжя та шукати роботу тут. Олег не проти працювати на місцевих промпідприємствах. Вже зацікавився роботою на Ливарно-механічному заводі.

На ярмарок завітали десятки охочих знайти роботу. Свої вакансії пропонували понад 30 роботодавців. Основні з них — це заводи та супермаркети. А ще у всіх охочих є можливість опанувати професію патрульного поліцейського. В управлінні є 300 вакансій. Зарплату пропонують від 12 тисяч, а в підрозділі тактико-оперативного реагування від 14 тисяч гривень.

Допомагають безробітним стати конкурентноздатними на ринку праці волонтери. Вони підбирають вакансії, консультують у складанні резюме. А ще організовують профтестування та перенавчання. 65% тих, хто звертався до фонду, вже працюють.

Свого часу в Запоріжжі налічувалось близько 100 тисяч вимушених переселенців. Зараз їхня кількість зменшилася до 55-ти тисяч. Але проблем ще чимало. Нагальна – працевлаштування.

Організація цього заходу стала можливою завдяки реалізації проекту з підтримки вимушених переселенців і ветеранів АТО в громаду міста. Окрім Запорізької області, він реалізується в Харківській, Миколаївській та Дніпропетровській.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: