circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі працюватиме 114 ялинкових базарів

24.11.2021, 08:10

text
Поділитися:

Про заходи щодо підготовки до новорічних та різдвяних свят. Внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про встановлення концерну «Міські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води». Про проведення ярмарків з продажу новорічних ялинок. Ці та інші рішення затвердили на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради, яке пройшло під головуванням секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради. Вже традиційно його було проведено напередодні сесії Запорізької міської ради. Було затверджено низку рішень, які стосуються різних сфер міського господарства, життєдіяльності Запоріжжя. Зокрема виконавчий комітет погодив винесення на сесію низки бюджетних програм, які відносяться до сфер житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та благоустрою, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та інших. Засідання виконавчого комітету міської ради відбулось під керівництвом секретаря міської ради Анатолія Куртєва.

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради, монтаж новорічних локацій у Запоріжжі проходитиме з 6 по 17 грудня. У роботах будуть задіяні комунальні підприємства міста – «Титан», «Запоріжміськсвітло», КРБП «Зеленбуд» та низка інших. Новорічними локаціями у Запоріжжі визначено зокрема бульвар Шевченка, площу та проспект Маяковського, каскад фонтанів «Райдуга», площу Фестивальну. Відкриття міських новорічних локацій заплановане на 18 грудня.

Також виконавчий комітет затвердив рішення про проведення ярмарків з продажу новорічних ялинок. У районах міста визначено 114 локацій з продажу новорічних ялинок. Їх адреси дивіться тут

Внесені зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 11.10.2021 № 374 «Про встановлення Концерну «Міські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води».

Зазначимо, ринкова вартість природного газу в Україні залишається високою. Однак це не вплине на вартість опалення для населення та бюджетних організацій. Адже для них вартість природного газу зафіксована. Відповідно для населення 7420 гривень, а для бюджетних організацій 16700 гривень за тисячу кубометрів.

Все це результат реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води. Його було розроблено та підписано за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Протягом опалювального сезону концерн «Міські теплові мережі» планує щомісячно пропонувати для затвердження економічно обґрунтований тариф на постачання теплової енергії. Він змінюватиметься у залежності від змін складових тарифу – вартості природного газу, електроенергії, розміру заробітної плати. Однак фактично для населення та бюджетних організацій тариф підвищуватись не буде.

Різницю між економічно обґрунтованим тарифом та тим, який буде застосовуватись, концерну «МТМ» повинен компенсувати бюджет. Так, на даний момент економічно обґрунтований тариф на теплову енергію для населення, при вартості природного газу 7420 гривень, складає близько 2200 гривень за гігакалорію. Населення платитиме 1655 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: