circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі працює єдиний на всю Европу дитячий ботсад

31.05.2018, 17:50

text
Поділитися:

Єдиний дитячий ботанічний сад на всю Європу. Цього року заклад святкує свою шістдесяту річницю. Ботсад є унікальним, адже тут прищеплюють знання з екологічної освіти. Про свої досягнення запорізькі ботаніки розповіли українським та закордонним колегам у рамках спеціалізованої конференції на “Еко Форумі”.

Понад 4 тисячі видів рослин, 130 сортів троянд, унікальні представники хвойних та тропічних дерев. Щороку, аби помилуватися цією красою до Запорізького дитячого ботанічного саду приїздить до двадцяти тисяч відвідувачів. Тут вони мають змогу побувати на таких локаціях як “Кактусарій”, “Зимовий сад”, “Лемонарій”, “Розарій”, “Папороті” та “Хризантеми”. Аби ознайомитися із запорізькою перлиною, сюди завітали і представники ботанічних садів та дендропарків з усіх куточків країни. Кажуть – вражені красою та доглянутістю закладу.

Цього року дитячий ботанічний сад святкує вже шістдесяту річницю. Аби презентувати себе та показати свої туристичні принади, заклад взяв участь у другому екологічному форумі. У його рамках відбулася і конференція, присвячена формуванню екологічної культури у сучасному освітньому просторі. Захід відкрив міський голова Володимир Буряк. Привітав ювілярів та зазначив, що сподівається на плідну співпрацю із ботанічними садами інших країн.

До участі у конференції долучилися представники не тільки з України, а й з Азербайджану, Польщі, Литви та Китаю. Зазначили, запорізький ботсад є унікальним середовищем, адже його робота націлена не тільки на примноження унікальних зелених насаджень, а й на екологічну освіту та естетичне виховання дітей.

Також науковці обговорили проблемні питання екології та шляхи їх вирішення у інших містах України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: