circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі презентували програму з вивчення англійської

05.03.2018, 14:32

text
Поділитися:

Вчитися граючись. У Запоріжжі презентували нову програму з вивчення англійської мови. Проект буде працювати у школах Донецької та Луганської областей. Програма стартує за підтримки Британської ради. Закордонні фахівці проводитимуть тренінги для наших педагогів та контролюватимуть навчальний процес.

Наталія Подзерка навчає дітей англійської мови вже більше 20 років. Працює під Донецьком. І каже, з власного досвіду знає, навчальну програму треба змінювати. Адже методи, які використовують педагоги з часом втрачають актуальність. У Запоріжжя Наталя приїхала на презентацію проекту від Британської ради. Завдяки програмі вчителі дізнаються, як дітям швидше вивчити іноземну мову.

У Британській раді кажуть, процес навчання має бути цікавим. Тому клуби на Донеччині і Луганщині забезпечать дидактичними та відеоматеріалами. Це будуть яскраві книжки, ігри і мультики. Така форма навчання допоможе дітям швидше оволодіти іноземною мовою з раннього дитинства.

Саймон Вільямс, директор з питань культури Британської Ради, зазначає, наше головне завдання — побудувати разом з вчителями великий ресурсний центр, для того, щоб вчити дітей за новітніми методиками. А також залучати батьків до цього процесу. Такий проект ми запускаємо вперше. Сьогодні, і ще протягом трьох днів, ми будемо співпрацювати з вчителями, які керуватимуть цими центрами.

У майбутньому Британська рада планує відкрити програми обміну учнями та літні табори з носіями мови. Згодом географію проекту розширять на територію всієї України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: