circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі презентували Стратегію розвитку міста

11.10.2017, 14:13

video text
Поділитися:

Аби представити цей документ громадськості, їм знадобилося більше року. За цей час розробники проекту проводили опитування, вивчали слабкі та сильні сторони міста. Тепер майже дійшли до остаточного результату. Проект обговорили разом із депутатами, бізнесменами та громадськими активістами. Виділили чотири напрямки розвитку Запоріжжя:

  • Місто здорового довкілля
  • Місто підприємництва та креативної економіки
  • Місто безпечне та комфортне
  • Місто високої якості життя

Простими словами, проект передбачає очищення довкілля та повітря, оновлення електротранспорту, утеплення будинків, створення нових робочих місць. А також підтримка культурних проектів та талановитих городян, популяризація туризму.

Та як показало опитування, найбільше городяни переймаються станом доріг, громадським транспортом, житловим фондом та екологією. Ці питання треба вирішувати в першу чергу.

За планом — не лише зробити місто зручним для городян, а й туристично привабливим для гостей. Головна мета — закріпити Запоріжжя у п’ятірці найбільш відвідуваних міст України.

Аби досягти цієї мети планується встановити туристичні сіті-лайти та показчики. Створити центр туристичних інформаційних послуг, де б надавали консультації. Забезпечити гостей міста безкоштовними мапами та організувати маршрути до Хортиці.

Експерти вважають: потенціал для розвитку туризму в Запоріжжя є. Та розвивати слід не традиційний туризм, до якого звикли запоріжці, а його нові форми.

Аби розвинути ці напрямки туризму, потрібна підтримка держави. Та її тісна взаємодія з ідейними та натхненними людьми, які вбачають у туризмі не лише заробіток, а й розвиток міста та країни в цілому.

Мільйон і не один потрібен, аби реалізувати всі пункти стратегії. Тому вона розрахована на 10 років. Прийняти Стратегію розвитку міста планують на сесії міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: