circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі презентували трирічний план розвитку регіону

28.02.2019, 10:16

text
Поділитися:

Запорізькі мости, аеропорт і Хортиця мають стати пріоритетними об’єктами для влади. Про це Петро Порошенко заявив під час робочої поїздки у Запоріжжя. Глава держави взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку. На ній було презентовано план розбудови регіону на найближчі 3 роки.

На засідання Ради регіонального розвитку прибули представники місцевої влади, бізнесу, та громадськості. Одне з ключових питань заходу – проміжні підсумки реформи децентралізації. За словами Петра Порошенка, вже можна побачити перші її результати. Зокрема, збільшення власних доходів громад та районів області, які спрямовують кошти на нагальні потреби територій. Зміни помітні, зокрема й у Запорізькій області.

У планах на наступні роки продовжувати реформу децентралізації, а ще розвивати промисловість, аграрний сектор, туризм та ІТ галузь. Велику увагу держава приділятиме й українським автошляхам. Цього року із держбюджету на ремонт доріг передбачено майже 15 мільярдів гривень. З них – близько 200 мільйонів піде на утримання доріг загального користування в Запорізькій області. У планах до 2021 року завершити будівництво дороги на Бердянськ та Маріуполь, якою наші воїни та волонтери їздять на передову. Ремонт доріг – це лише одна зі складових перспективного плану розвитку Запорізької області на найближчі роки. Його презентували під час засідання ради.

За словами Запорізького міського голови Володимира Буряка, Рада регіонального розвитку – можливість обговорити нагальні для міста та області питання та дати поштовх до розвитку територій. Розповів – наразі у місті триває ряд проектів та програм спрямованих на його розбудову. Зокрема, будівництво нового терміналу запорізького аеропорту та реалізація програми “Запорізький трамвай”. Завдяки реформі комунальні підприємства міста є прибутковими. Також надається підтримка військовим і ветеранам АТО. Порушили під час засідання і питання недобудованих мостів через річку Дніпро та поліпшення туристичної привабливості Хортиці. Петро Порошенко зазначив – завершення будівництва має стати одним із пріоритетних завдань для влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: