circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі презентували мистецтво Наталії Коробової

12.08.2019, 21:00

text
Поділитися:

Її називають майстринею станкового живопису, жанрової картини та психологічного портрета. Вона ніколи не стоїть на місці та весь свій вільний час присвячує самовдосконаленню та розвитку. Творчістю відомої запорізької художниці Наталі Коробової запрошує насолодитись міський Туристичний інформаційний центр.

Картини Наталії Коробової — вони як книги, які можна перечитувати безліч разів. Принаймні так здається коли дивишся на них. Здавалось, деякі твори цієї виставки можна було нещодавно побачити в художньому музеї, та зараз вони виглядають зовсім по новому. Хоча, можливо, це ще й тому що зараз в експозиції багато нових робіт.

Експозиція видалася дуже різною як за стилістикою так і технікою. Власне за цими роботами можна побачити як змінювався авторський погляд в залежності від настрою. Ось дівчина з воронами в темних тонах, а поруч дуже яскраві та напрочуд ліричні лілії. Жодна робота не повторює колористичне рішення.

Завдяки майстерності картини Наталі Коробової знаходяться у приватних колекціях далеко за межами нашої країни — США, Німеччині, Ізраїлю, Франції та Польщі. А деякі колекціонери так надихаються, що навіть пишуть вірші. Можливо, ці роботи на щось підштовхнуть і глядачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: