circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі презентували роботу сучасного інклюзивно-ресурсного центру

21.10.2020, 19:04

text
Поділитися:

Новий інклюзивно-ресурсний центр Хортицького району розташовано на базі сорок дев’ятої школи. Тут надають допомогу дітям з інвалідністю, порушеннями зору, мовлення та опорно-рухового апарату.

Аби надавати дійсно якісні послуги, тут попередньо виконали масштабний ремонт, закупили нові меблі та необхідне для роботи обладнання.

Тепер у просторих та яскравих кабінетах із малечею працюють найкращі вузькі спеціалісти району.

Фахівці розповідають: основне завдання ресурсного центру — соціалізувати вихованців та сприяти їхньому всебічному розвитку. Запевняють, після занять у стінах закладу діти показують гарні результати та мають успіхи у навчанні вже у звичайних школах.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, інклюзивно-ресурсні центри діють у всіх районах Запоріжжя. Однак наразі необхідним є створення там належних умов для роботи персоналу та перебування дітей. Тож у планах вже на наступний рік — облаштувати аналогічний центр у Вознесенівському, а згодом і в інших районах міста.

Міський голова додав, необхідно і надалі працювати над реалізацією відповідної програми та впровадженням новітніх технологій у роботу закладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: